پاسخ سوالات متداول خود را میتوانید در این بخش پیدا کنید

سؤالات مرتبط با دوره های آموزشی

چنانچه اگر دوره آموزشی آنلاینی را از وبسایت مستر کوچ تهیه کردید و تا ۳۰ روز بعد مورد رضایتتان واقع نشد تنها با ارسال یک درخواست به آدرس ایمیل: info@mrcoachera.ir و ارائه نام کاربری و مشخصات بانکی خود می توانید تمام مبلغ حضور در دوره را بدون چون و چرا دریافت نمایید.

بله پرداخت تمامی دوره های مستر کوچ به صورت آنلاین صورت می پذیرد.

چنانچه اگر بتوانید دوره ای از دوره های آموزشی آکادمی مستر کوچ را با موفقیت به پایان برسانید با ارسال ایمیلی به آدرس info@MrCoachera.ir میتوانید این موضوع را اعلام نموده و کد تخفیف دریافت نمایید.

همچنین مخاطبانی که در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام مستر کوچ به آدرس MrCoachera@ عضو هستند میتوانند از تخفیفات آنی و مناسبتی مطلع گردند.

پس از خرید دوره ای آموزشی میتوانید به اطلاعات آن درس وارد شده و با کلیک بر درس های آن، از آموزش ها لذت ببرید.

بله با توجه به یکپارچگی اطلاعات بین نسخه وب و نسخه موبایل میتوانید از این امکان بهره مند گردید؛ برای گذراندن دوره های آموزشی در گوشی هوشمند کافیست وارد درس ها شده، مرورگر خود را از قسمت تنظیمات در حالت “desktop mode” قرار داده و گوشیتان را به صورت افقی قرار دهید.

سؤالات مرتبط با حساب کاربری

در صفحه نخست وبسایت مستر کوچ، از سمت چپ بالای سایت می توانید وارد اکانت خود شوید. پس از وارد شدن به اکانتتان میتوانید در سمت چپ بالا، گزینه profile را مشاهده نمایید. با کلیک بر این گزینه میتوانید وارد پروفایل خود شده و تنظیمات اکانتتان را تغییر دهید.

بله به منظور دسترسی به امکانات متنوع وبسایت میبایست ابتدا وارد وبسایت شده و توسط نام کاربری خود، برای تهیه دوره های آموزشی اقدام نمایید.

چنانچه اگر رمز خود را فراموش کرده اید به هنگام ورود به سایت می توانید روی گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده ام” کلیک کنید.

اما اگر رمز عبور خود را میدانید و میخواهید آن را تغییر دهید ابتدا وارد پروفایل خود شوید، بر روی تب “تنظیمات” کلیک کنید و سپس وارد تب “کلمه عبور” شوید. در این قسمت می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

پس از وارد شدن به صفحه درس مورد نظرتان می توانید روی گزینه “لیست دلخواه” کلیک نمایید و آن را وارد علاقمندی های خود کنید. در هر زمان با مراجعه به پروفایل میتوانید وارد تب “لیست دلخواه” شده و درس های مورد علاقه خود را پیدا کنید.

چنانچه اگر این مشکل برایتان پیش آمد کافیست کلید Ctrl را به همراه F5 فشار دهید تا صفحه مرورگرتان مجدداً بارگزاری شود. اگر همچنان مشکلتان ادامه داشت می توانید با پشتیبانی ما به آدرس MrCoach_pm@ در ارتباط باشید.