درباره مستر کوچ

ارائه حرفه ای ترین آموزش ها از حرفه ای ترین های هر حوزه
این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما در مجموعه مستر کوچ آموزش هایی حرفه ای ارائه میکنیم تا فراگیران دوره های گوناگون، لذت یادگیری را تجربه نمایند. تمامی دوره های حضوری و آنلاینی که توسط مجموعه مستر کوچ برگزار میشود “۱۰۰ درصد ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره” دارند؛ این بدان معناست که اگر در دوره ای شرکت نمودید و به هر دلیلی از دوره راضی نبودید تمامی وجه پرداختیتان بدون هیچ پرسشی تا نود روز بعد از ثبت نام در دوره، بازگشت داده میشود. ما به کیفیت و ارزش مطالب ارائه شده خود ایمان داریم چراکه تمامی دوره های برگزار شده در مجموعه مستر کوچ، توسط حرفه ای ترین های آن حوزه تدریس میشود.

یکی دیگر از خدمات مجموعه مستر کوچ، ارائه مشاوره فردی و تخصصی میباشد. اگر میخواهید کسب و کارتان را بطور تخصصی رشد دهید و یا مهارت های فردیتان را توسعه بخشید تا بتوانید زندگی دلخواهتان را رقم بزنید میتوانید در بخش مشاوره، فرم مشاوره را کامل کنید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند.

روایت داستان مستر کوچ

همواره از سنین نوجوانی عاشق یادگیری و رشد بودم. همواره تلاش این بود که بتوانم از منابعی معتبر و از افراد حرفه ای، آموزش های دقیق و کاربردی را در سطحی عالی یاد بگیرم تا بتوانم هم در زندگی شخصی از این آموزش ها بهره مند شوم و هم در زندگی اجتماعیم به دیگران خدمت کنم تا بتوانند سطوح بالاتری از رشد و شادکامی حاصل از یادگیری را تجربه نمایند.

به همین دلیل تصمیم گرفتم در دوره های آموزشی  افراد حرفه ای شرکت کنم ولی غالباً با هزینه هایی بسیار بالا روبرو میشدم که در توان جوانی به مانند من نبود؛ از همین رو قسمت عمده ای از آموزش های حرفه ای را از طریق مطالعه کتب گوناگون و همچنین شرکت در دوره های حضوری دانشگاه هایی همچون دانشگاه استنفورد و دانشگاه واشنگتون آموختم. در کنار این نوع آموختن، لذت میبردم که کار میکردم درآمد کسب میکردم و درآمدم را صرف شرکت در دوره های حضوری افراد حرفه ای میکردم. پس از گذشت سال ها از آن روزها، امروز از صمیم قلب خوشحالم که مجموعه مستر کوچ را بنا نهاده ام تا هر ایرانی در هر کجای ایران یا جهان که به دنبال یادگیری حرفه ای از افراد حرفه ای است بتواند بصورت آنلاین و حضوری در این دوره ها شرکت کند.

“هنگامیکه خدا انسان را اندازه میگیرد متر را دور قلبش میگذارد نه دور سرش”

نورمن وینسنت پیل

23600
دنبال کننده ها
8
مدرس حرفه ای
671
دانشجو
24
دوره های برگزارشده