درباره مستر کوچ

ارائه حرفه ای ترین آموزش ها از حرفه ای ترین های هر حوزه
این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما در مجموعه مسترکوچ آموزش‌هایی حرفه‌ای و کامل ارائه می‌کنیم تا فراگیران دوره‌های گوناگون، لذت یادگیری را تجربه نمایند. تمامی دوره‌های حضوری و آنلاینی که توسط مجموعه مسترکوچ برگزار می‌شود “۱۰۰ درصد ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره” دارند؛ این بدان معناست که اگر در دوره‌ای شرکت نمودید و به هر دلیلی از دوره راضی نبودید تمامی وجه پرداختیتان بدون هیچ پرسشی تا نود روز بعد از ثبت نام در دوره، بازگشت داده می‌شود. ما به کیفیت و ارزش مطالب ارائه شده خود ایمان داریم چراکه تمامی دوره‌های برگزار شده در مجموعه مسترکوچ، قبلاً آزموده شده و نتایج مثبتی بر جای گذاشته‌اند.

یکی دیگر از خدمات مجموعه مسترکوچ، ارائه مشاوره فردی و تخصصی می‌باشد. اگر می‌خواهید کسب و کارتان را بطور تخصصی رشد دهید و یا مهارت‌های فردیتان را توسعه بخشید تا بتوانید زندگی دلخواهتان را رقم بزنید می‌توانید در بخش مشاوره، فرم مشاوره را کامل کنید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند.

روایت داستان مستر کوچ

همواره از سنین نوجوانی عاشق یادگیری و رشد بودم. همواره تلاشم این بود که بتوانم از منابعی معتبر و از افراد حرفه‌ای، آموزش‌هایی دقیق و کاربردی را در سطحی عالی یاد بگیرم تا بتوانم هم در زندگی شخصی از این آموزش‌ها بهره‌مند شوم و هم در زندگی اجتماعیم به دیگران خدمت کنم تا بتوانند سطوح بالاتری از رشد و شادکامی حاصل از یادگیری را تجربه نمایند.

به همین دلیل تصمیم گرفتم در دوره‌های آموزشی  افراد حرفه‌ای شرکت کنم ولی غالباً با هزینه‌هایی بسیار بالا روبه‌رو میشدم که در توان جوانی به مانند من نبود؛ از همین رو قسمت عمده‌ای از آموزش‌های مد نظرم را از طریق مطالعه کتب گوناگون و همچنین شرکت در دوره‌های غیرحضوری دانشگاه‌هایی همچون دانشگاه استنفورد و دانشگاه واشنگتن آموختم. در کنار این نوع آموختن، لذت میبردم که کار می‌کردم درآمد کسب می‌کردم و درآمدم را صرف شرکت در دوره های حضوری افراد حرفه‌ای می‌کردم. پس از گذشت سال‌ها از آن روزها، امروز از صمیم قلب خوشحالم که مجموعه مسترکوچ را بنا نهاده‌ام تا هر ایرانی در هر کجای ایران یا جهان که به دنبال یادگیری کامل از افراد حرفه‌ای است بتواند بصورت آنلاین یا حضوری در این دوره‌ها شرکت کند.

“هنگامیکه خدا انسان را اندازه میگیرد متر را دور قلبش میگذارد نه دور سرش”

نورمن وینسنت پیل

23600
دنبال کننده ها
8
مدرس حرفه ای
671
دانشجو
24
دوره های برگزارشده
Secured By miniOrange