درباره مستر کوچ

ارائه آموزش های کاربردی و به روز در زمینه توسعه فردی و شغلی

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما در آکادمی مستر کوچ آموزش‌هایی آنلاین در زمینه توسعه فردی و شغلی ارائه می‌کنیم تا فراگیران دوره‌های گوناگون، لذت یادگیری را تجربه نمایند. تمامی دوره‌های حضوری و آنلاینی که توسط آکادمی مستر کوچ برگزار می‌شود “۱۰۰ درصد ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره” دارند؛ این بدان معناست که اگر در دوره‌ای شرکت نمودید و به هر دلیلی از دوره راضی نبودید تمامی وجه پرداختیتان بدون هیچ پرسشی تا سی روز بعد از ثبت نام در دوره، بازگشت داده می‌شود. ما به کیفیت و ارزش مطالب ارائه شده خود ایمان داریم و با وسواس آنها را بررسی و منتشر می کنیم. تمامی دوره‌های برگزار شده در آکادمی مستر کوچ، قبلاً آزموده شده و نتایج مثبتی بر جای گذاشته‌اند.

چنانچه اگر به هر دلیلی قادر به حضور در دوره های آنلاین آکادمی نیستین میتوانید پادکست مستر کوچ را دنبال نمایید. در پادکست مستر کوچ مفاهیم آموزشی مختلفی را بر پایه مباحث علمی، آماده و به صورت رایگان منتشر میکنیم. شما می توانید اپیزودهای مختلف پادکست مستر کوچ را در اپلیکیشن های پادگیر کست باکس، اسپاتیفای، گوگل پادکست و شنوتو یا کانال تلگرام ما دنبال نمایید.

روایت داستان مستر کوچ

همواره از سنین نوجوانی عاشق یادگیری و رشد بودم. همواره تلاشم این بود که بتوانم از منابعی معتبر و از افراد حرفه‌ای، آموزش‌هایی دقیق و کاربردی را در سطحی عالی یاد بگیرم تا بتوانم هم در زندگی شخصی از این آموزش‌ها بهره‌مند شوم و هم در زندگی اجتماعی به دیگران خدمت کنم تا بتوانند سطوح بالاتری از رشد، رضایتمندی و شادکامی حاصل از یادگیری را تجربه نمایند.

به همین دلیل تصمیم گرفتم در دوره‌های آموزشی  افراد حرفه‌ای شرکت کنم ولی غالباً با هزینه‌هایی بسیار بالا روبه‌رو میشدم که در توان جوانی به مانند من نبود؛ از همین رو قسمت عمده‌ای از آموزش‌های مد نظرم را از طریق مطالعه کتب گوناگون و همچنین شرکت در دوره‌های غیرحضوری دانشگاه‌هایی همچون دانشگاه استنفورد و دانشگاه هاروارد آموختم. در کنار این نوع آموختن، لذت میبردم که کار می‌کردم، درآمد کسب می‌کردم و درآمدم را صرف شرکت در دوره های حضوری افراد حرفه‌ای می‌نمودم. پس از گذشت سال‌ها از آن روزها، امروز از صمیم قلب خوشحالم که آکادمی مستر کوچ را بنا نهاده‌ام تا هر ایرانی در هر کجای ایران یا جهان که به دنبال یادگیری کامل از افراد حرفه‌ای است بتواند بصورت آنلاین یا حضوری در این دوره‌ها شرکت کند.

سینا رضانواز

“هنگامیکه خدا انسان را اندازه میگیرد

متر را دور قلبش میگذارد نه دور سرش”

نورمن وینسنت پیل

22800
دنبال کننده ها
2
مدرس
823
دانشجو
36
دوره های برگزارشده